UniCredit Leasing

V portfoliu leasingových produktů UniCredit Leasing figuruje financování automobilů, motocyklů, transportní techniky, lodí a jachet, nemovitostí, strojů a zařízení, fleet managment a odbytový leasing.

Většinu těchto produktů jsme již popsali v ostatních rubrikách, a proto se u UniCredit zaměříme na leasing lodí a jachet a odbytový leasing.

Financování lodí a jachet (Nautica financování) představuje nejnovější produkt společnosti, díky němuž si můžete pořídit loď nebo jachtu, a strávit tak dovolenou bez omezení podle vašich představ ve vodách Středozemního moře. Schvalovací proces trvá pouhých pět dnů a akontace činí 30% – 35%. Délka smlouvy je potom 5 – 7 let a zůstatková hodnota 1% z pořizovací ceny. Financování se děje prostřednictvím italské společnosti Locat Leasing, jež je jedničkou na italském leasingovém trhu plavidel pro volný čas. Samozřejmostí je zajištění veškeré administrace.

Odbytový leasing vám umožní koupit vybranou věc u vašeho ověřeného dodavatele bez toho, aniž byste se museli starat o počáteční finanční investici. Leasingová společnost vám předmět investice u dodavatele zafinancuje a vy potom jí potom částku splácíte. Všechny podmínky leasingu jednoduše zjistíte přímo u dodavatele, kterému přímo dodáte podklady o vyřízení žádosti, nebo na pobočkách UniCredit. Odbytovým leasingem lze pořídit toto: stavební stroje a manipulační technika, obráběcí stroje, zemědělská technika, výrobní a kopírovací stroje, fotoalby, grafická technika, vybavení autoservisů, výpočetní technika, kompresory, telefonní ústředny a zdravotnická technika.