Katalog spolehlivých firem

V nepřehledném shluku informací, jaký představuje internet, se pořádně nevyzná jen tak někdo. Každá firma, každý živnostník nabízí své produkty a služby skrz svojí vlastní webovou stránku. Podle seriózního serveru Royal Pingdom počet webových stránek dosáhl 555 miliónů. Proto uživatelé ocení různé filtry nebo katalogy firem, které jim umožňují výrazně lepší orientaci na internetu. Přesně takovou službu nabízí internetový portál TopInzerent.cz.

V systémově řazeném katalogu přehledně naleznete firmy v jednotlivých tematických kategoriích, které pokrývají celou škálu služeb a produktů. Revolučně pojatý systém vám umožní rychle a pohodlně najít spolehlivého dodavatele, který uspokojí vaše potřeby. Jde o profesionály, kteří se zabývají automobily, dopravou nebo počítači a softwarem, ale i potřebami pro děti, kulturou nebo zdravím a krásou. Sekce jsou rozděleny podle abecedy, seznam obsahuje 22 položek. Po rozkliknutí jednotlivé položky se objeví všechny společnosti dané kategorie. Pro usnadnění výběru zde můžete využít i spoustu podkategorií, které vás přesněji nasměrují na požadované služby či produkty. Hledat lze jak podle druhu živnosti, čímž vyhledáte několik dodavatelů najednou, tak konkrétní firmu podle názvu. Všechny odkazy obsahují aktuální kontakty firem, jako jsou telefon, email a adresa.

Koneční zákazníci mohou prostřednictvím katalogu oslovovat firmy jednotlivě i hromadně. Hromadné oslovení více dodavatelů najednou se děje pomocí unikátního poptávkového systému, díky němuž lze čerpat i výhodné slevy. Firmám naopak TopInzerent.cz umožňuje profesionální propagaci a účinnější oslovování nových zákazníků. Tím zvyšují svůj zisk.

Firmy uvedené v katalogu pokrývají celou Českou republiku. Sympatické je, že se portál neomezuje pouze na velká města, ale zahrnuje také okresní města a vesnické živnostníky.